18.01.2018
LJ
/ -2°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
zivljenje
Število vnosov: 47
18.03.2009 ob 13:05

OJ!!zanima me kaj naj naredim ,pri cepljenu nohtov namreč se mi zelo cepijo ,so mehki in krhki.Kako negovati nohte ,da bodo trdi in zdravi.Marsikaj sem ze poskusila pa ni nobenega večjega razultata.Prosim napišite imena proizvodov in nasvete.Hvala vsem za odgovore in mnenja Hvala.smileysmiley
Urska Faller
Število vnosov: 119
30.06.2012 ob 11:44
*Odgovor na: zivljenje +

omega 3, minerali, multi, ......skos sem mela probleme s tem, zdaj pa juhu, mam svoje dolge, trde in lepe nohte, ko si jih grem uredit, mi vedno ženska tam reče, da ne more verjet, da so moji
Sonce30
Število vnosov: 39
18.03.2009 ob 20:13

Kaj pa hrana? To je ena opcija. Druga pa je, da morda imaš '"nesrečo'", da imaš krhe nohtke. Nič zato, vsake so lepe. Tako kot si unikatna ti so unikatni tudi tvoji nohtki.

Če pa je tako hudo pa vprašaj na eni od stojnic, kjer urejejo nohte, v kakšnemu nakupovalnemu centru. Moji mami so dale nasvet in nekaj lakov za utrditev...poskusi!
carovnica
Število vnosov: 3
21.03.2009 ob 00:59

zivljenje je napisal:
OJ!!zanima me kaj naj naredim ,pri cepljenu nohtov namreč se mi zelo cepijo ,so mehki in krhki.Kako negovati nohte ,da bodo trdi in zdravi.Marsikaj sem ze poskusila pa ni nobenega večjega razultata.Prosim napišite imena proizvodov in nasvete.Hvala vsem za odgovore in mnenja Hvala.smileysmiley

------------------------------------------------------------ ----------------------------------------

ojla!!!
v lekarni se dajo dobiti tablete, ki so za lase, nohte, in kožo... ena taka rjavo oranžna škatlca je pa fuul pomagajo sm jih sama preizkusla...smiley

zivljenje
Število vnosov: 47
21.03.2009 ob 06:49

Kako se pa imenujejo?Hvala sedaj sem si kupila utrjevalec ,da poskusim.V sem želim lepe nohte.smileysmiley
carovnica
Število vnosov: 3
21.03.2009 ob 10:29

zivljenje je napisal:
Kako se pa imenujejo?Hvala sedaj sem si kupila utrjevalec ,da poskusim.V sem želim lepe nohte.smileysmiley

------------------------------------------------------------ -----

Dr. BÖHM- tablete za kožo, lase in nihte....
ja glede utrjevalceu za nohte sm pa js bl tkotko k mi niso čist nč pomagal
Poskusi..smiley
m1m
Število vnosov: 33
21.03.2009 ob 10:53

pozdravljene.

meni pa utrjevalci nekaj časa pomahajo potem pa se nohti zopet po določenem času začnejo tanjšat in lomit. odvisno pa je tudi o utrjevalca. meni je bil od essenca full dober pa sem dala okoli 1 € za njega od beauty time pa je stal okoli 7 € pa je čisto zanič. mogoče malo pomaga ampak ni ne vem kaj.

Lp
bananka
Število vnosov: 18
21.03.2009 ob 18:41

Pozdravljena,

100% pomaga MICROCELL 2000, kupiš ga v Mullerju, stane pa 12,50€. Moraš pa mazati tako kot piše in najmanj 2 meseca. Garantiram da boš imela lepe in dolge nohte.

LP
chebelchica
Število vnosov: 169
25.04.2009 ob 19:20

Tudi jaz se imela težave z nohti. Odpravila sem jih z Avonovim utrjevalcem.
Pika_Polonca
Število vnosov: 6
23.06.2009 ob 11:26

Jaz imam krhke in cepijo se mi odkar jemljem KT... pa imam raje kratke nohte pa neboleče M kot obratno smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

Nespečnost

Ste se kdaj spopadali z nespečnostjo?

Uporabne povezave

Zadnji komentarji