Pozdravljeni! stara sem šestnajst let, v preteklosti pa sem si že dvakrat ˝nalomila˝ nos kar je pustilo za sabo nekakšno ˝grbo˝ na vrhu nosa. pri osmih letih sem že imela operacijo polipov zarad...