Vizita.si

slovenec 2023

Življenjske zgodbe 18. 10. 2023 05.00

Spoznajte Slovenca, ki na leto preteče kar 3000 kilometrov

Tek je že od nekdaj izjemno priljubljen, a v zadnjem času se vse več o njem tudi govori. Približuje se namreč 27. Volkswagen ljubljanski maraton, ki se ga bodo udeležili tako rekreativni tekači kot tudi profesionalni športniki. Med drugim tudi Slovenec, ki je pretekel že šest največjih maratonov na svetu.

Novice 01. 06. 2023 05.00

Vsak drugi Slovenec bi lahko imel suhe oči

Če ste se že zjutraj zbudili z občutkom peska v očeh, ste po veliki verjetnosti pomislili, da se bo ta neprijetnost čez dan izzvenela. Žal se dostikrat izkaže, da temu ni tako. Tekom dneva se stanje namreč kaj hitro lahko poslabša in pride do pekočega občutka in zbadanja, v očeh vas srbi in občutek imate, da so utrujene.

Novice 11. 04. 2023 09.27

Vse pogostejša bolezen zamaščenih jeter in izkušnja Jureta Koširja

Jetra so eden najpomembnejših organov v našem telesu. Kljub temu da skrbijo za nešteto življenjsko pomembnih funkcij, je zaskrbljujoče, da ima že vsak četrti Slovenec zamaščena jetra, pa se tega sploh ne zaveda! Premalo gibanja, nezdrave prehranjevalne navade, kajenje, alkohol, stres in pomanjkanje spanja, vse to in še več lahko vpliva na vaša jetra. Več o tem kako ukrepati in kako as slovenskega smučanja Jure Košir skrbi za delovanje svojih jeter si lahko preberete v nadaljevanju.

ISSN 2630-1679 © 2021, Vizita.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1604