Vizita.si
image (28)
Novice

Angelček, ki vas položi z enim udarcem

L.E.
13. 09. 2013 11.40
15

Ko vidite le njej obraz, deluje krhka kot porcelanasta lutka. A 17-letna Rusinja je vse drugo kot to. V resnici je tako mišičasta, da se pred njo lahko skrije celo marsikateri moški.

Zadnje čase na spletu veliko pozornosti vzbujajo fotografije komaj 17-letne Rusinje, Yulie Viktorovne Vinsove. Če bi videli samo njen obraz, bi pomislili, kakšen angelček je. V resnici ima telo, pred katerim se lahko skrije marsikateri moški.

Najstnica je povedala, da je pričela trenirati, ker je želela izboljšati svojo samopodobo. Začela je zahajati v šolsko telovadnico, vendar takrat ni niti še pomislila, da bi se kdaj ukvarjala z bodybuildingom. A v določenem trenutku je razumela, da potrebuje pri treningu pomoč in edini trener, ki ji je bil na voljo, se je specializiral za dvigovanje uteži. Tako je pričela trenirati pod njegovim vodstvom in v letu dni dosegla neverjeten napredek. Sedaj jo čakajo celo tekmovanja.

Yulia sicer priznava, da odzivi na njeno postavo niso vedno pozitivni. Marsikdo misli, da uničuje svojo ženstvenost, spopadati se mora celo z žaljivostjo. A pravi, da vse skupaj ignorira in se drži poti, na katero je stopila. "Vedno obstajajo ljudje, ki tvojo izbiro spoštujejo ali vsaj znajo lepo povedati, kaj jih pri njej moti – prav nič konstruktivno pa ni, če nekoga žalite samo zato, ker sledi svojim sanjam," je dejala.

KOMENTARJI (15)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Meni se zdi, da sta na fotografijah dve različni osebi.
Stric google mi je dal prav! Sicer pa bi ji pomagal pri polaganju, ko bo polnoletna :)
User1013254 13. 09. 2013 16.11
ne ne sej je ista :) pobrskej mal nazaj, so pred kšnim tednom objavl isti člank sam z več slikami pa dalši je biu :D mogoče jih že mal spomin daje..
provocateur 13. 09. 2013 13.42
Super! Raje to kot pa druge in alkohol ... Rusija ... vodka pa te fore.
So pa steroidi, anaboliki,....
V letu dni brez kemije ne nastane tako telo.
provocateur 13. 09. 2013 13.54
PRAVlCA, nisem bral članka. Ne berem člankov na 24ur. Pridem zaradi slik in komentarjev. :) ... Vzemi mojo izjavo kot to, da nisem imel v mislih kar si ti napisal. Torej, raje zdravo švicanje v telovadnici (brez! steroidov, anabolikov, etc.), kot pa droge in alkohol.
samo od žgancev ne bi imela take mišice..................
ShokTherapy 13. 09. 2013 15.16
od žgancev, hidratov pa res ne, beljakovine so hrana za mišično tkivo
User1089072 13. 09. 2013 13.01
Jz mam en del telesa zih večji kot ona!
Gobec?
Iztok Strel 13. 09. 2013 13.29
hahahaha
Ali imaš tisti del s kapo ali s slamo pokrit?
lušna dečva, sam zemert se ji pa verjetno ni pametno :)
ja fuj no, zakaj se morajo ene tako deformirat :S
ISSN 2630-1679 © 2021, Vizita.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1106